INFORMACE PRO RODIČE


13.12. 2018

Vkládám popis úkolu na PRV.

26.10.2018

Informace potřebné k akcím (Šmoulové a strašidla, Strašidlákov, akce s Městskou policií) mají děti nalepené v notýsku.

DÚ na víkend a prázdniny:

M - str. 27/1,2     a  str. 28/1,4,5

Čj - PS - str. 21/1,2,3,4,5 + úkol pro bystré hlavy pouze dobrovolně

    - písanka 2. díl - str. 3/ obě tužky

17.10.2018

Proběhla změna termínu focení. Páteční termín se ruší, další informace v záložce "Co nás čeká".

26.9.2018

Vážení rodiče, prosím o následující:

- OMLUVENKY!!!!!!!!!! Prosím, zapisujte omluvenky do ŽS. Bohužel se mi opět stává, že Šmoula dorazí po nemoci, či jiné absenci a omluvenku nemá zapsanou.

- Pokud jste svému Šmoulovi stále ještě nekoupili mazací tabulku a fix, musím Vás požádat, abyste to co nejrychleji napravili. S tabulkou pracujeme často a neustálé omlouvání a improvizování zdržuje od aktivit celou třídu.

- Prosím o koupi dvou lepidel v tubě!! Jedno lepidlo by mělo být v kufříku a druhé v aktovce. Prosím vyvarujte se tekoucím lepidlům a lepidlům, které jsou již vyschlé. Moc děkuji.

- Kdo mi ještě nedonesl peníze na pracovní sešity, prosím, napravte to co nejrychleji!! Není mi příjemné Vám psát a uhánět Vás. Děkuji za pochopení.

11.9.2018

Vážení rodiče,

- znovu prosím o obalení všech sešitů a učebnic. Až bude mít většina třídy vše řádně obaleno, budou Šmoulové nechávat některé učebnice (např. Čítanku, Prv,...) ve třídě, neb aktovky některých žáků jsou těžší než sami žáci. 

- postupně zjišťuji, že žáci nevědí které učebnice si mají na vyučování připravit. Vypsala jsem tedy seznam co do které hodiny mají mít. Prosím o připomenutí při přípravě aktovky. Předem děkuji za spolupráci.


15.8.2018 

Vážení rodiče, zde máte přiložené dokumenty, které potřebujete pro začátek nového školního roku. Souhrnné pokyny k začátku šk. roku a pomůcky potřebné pro druhou třídu. Pokud máte z loňska pomůcky (např. do Vv) které jsou stále použitelné, rozhodně je do kufříků znovu šoupněte, nekupujte zbytečně nové. Prosím o důkladné vybavení penálu - dle seznamu. Děkuji.